Home » Contact

Kelly - Office Manager - Human Recources Manager

0034 966 84 08 36 - 0034 679 66 41 85

recursoshumanos@villa-costablanca.be

kelly@villa-costablanca.be

Valentino - Customer Care Manager - Marketing

0034 617 24 15 99 

Valentino@villa-costablanca.be

 

Andreea - Customer Care

0034 966 84 08 36 - 0034 643 85 83 63

aftersales@villa-costablanca.be

Marisa - administración

966 84 08 36 - 656 41 82 65

administracion@villa-costablanca.be

 

Ana contabilidad - proveedores

Boekhouding en aankoop

966 84 08 36 - 616 84 51 17

facturacion@villa-costablanca.be

compra@villa-costablanca.be

Rivolino

Verantwoordelijke Aankoop gronden

Responsable compra de terrenos

648 44 51 95

terrenos@villa-costablanca.be

Jefe de obras

Michael Logistiek - magazijnbeheer 

Michael@villa-costablanca.be

Jose Jover Werfleider villa's Costa Blanca zuid

Eleuterio Hoofdarchitect

Sabine - Sales Manager

0034 645 63 40 52

sabine@villa-costablanca.be

Dirk - Sales Manager immo Costa Blanca zuid

0034 644 802 704

dirk@immovilacostablanca.com

Alfredo - Field Manager Costa Blanca

670 42 16 80

alfredo@villa-costablanca.be

Jose - Jefe de obras 

669 20 51 53

jose@villa-costablanca.be

Cristian - Jefe de obras 

645 48 97 66

cristian@villa-costablanca.be

Verantwoordelijke Makelaars

Jairo Antonio Werfleider villa's Costa Blanca midden

Pedro Werfleider villa's Costa Blanca Noord

Antonio Technisch Architect

Bart binnenhuisarchitect

Verantwoordelijke Lumidesign keukens

0032 494 54 70 53

info@villa-costablanca.be

Bouwbedrijf

0034 966 84 08 36

Paraje Camara 316

03638 Salinas (Alicante) Spanje
CIF: ESB54941596
Ondernemingsnummer België: 0685.414.668

Kantoor Gran Alacant

Calle Finlandia 19
Centro Commercial bloque II local 6
03130 Santa Pola

Magazijn in Alicante

Kantoor Moraira

Verlofregeling 2019:

Zomervakantie  15/08/2019 -- 01/09/2019
Wintervakantie  25/12/2019 -- 06/01/2020