Home » Contact

Kelly - Office Manager - Human Recources Manager

0034 966 84 08 36 - 0034 679 66 41 85

                       recursoshumanos@villa-costablanca.be

                       kelly@villa-costablanca.be

Dirk - Account Manager  Costa Blanca zuid

0034 644 802 704

dirk@immovillacostablanca.com

Valentino - Customer Care Manager - Marketing

0034 617 24 15 99 

Valentino@villa-costablanca.be

 

Andreea - administratie/ Customer Care

0034 966 84 08 36 - 0034 643 85 83 63

aftersales@villa-costablanca.be

Ana contabilidad - proveedores

Boekhouding en aankoop

966 84 08 36 - 616 84 51 17

                       facturacion@villa-costablanca.be

                       laboral@villa-costablanca.be                      

Angel Alarcon

Verantwoordelijke herverkoop Spaanse markt Costa Blanca Zuid

675 16 61 38

Eleuterio Hoofdarchitect

Antonio Technisch Architect

Erik keukenplaatser /  Schrijnwerkerij

Alfredo - Managing Director

670 42 16 80

alfredo@villa-costablanca.be

Dirk - Account Manager  Costa Blanca noord

0032 495 27 35 18

Lucasverheyden@skynet.be

Irene contacto con el gobierno

622 32 42 44

irene@villa-costablanca.be

administracion@villa-costablanca.be

Rivolino - Responsable compra de terrenos

Verantwoordelijke Aankoop gronden

648 44 51 95

terrenos@villa-costablanca.be

Arquitecto Técnico, Ingeniero de Edificación

618 01 44 44

jorge@villa-costablanca.be

Cristian - Jefe de obras 

645 48 97 66

cristian@villa-costablanca.be

Jose - Jefe de obras 

 

@villa-costablanca.be

Jairo Antonio Werfleider villa's Costa Blanca midden

Pedro Werfleider villa's Costa Blanca Noord

Bart binnenhuisarchitect

Verantwoordelijke Lumidesign keukens

0032 494 54 70 53

bart@lumidesignkitchens.com

info@villa-costablanca.be

Bouwbedrijf

0034 966 84 08 36

Paraje Camara 316

03638 Salinas (Alicante) Spanje
CIF: ESB54941596
Ondernemingsnummer België: 0685.414.668

Kantoor Gran Alacant

Calle Finlandia 19
Centro Commercial bloque II local 6
03130 Santa Pola

Magazijn in Alicante

Kantoor Moraira

Kantoor Torrevieja

Verlofregeling 2019:

Wintervakantie  25/12/2019 -- 06/01/2020